Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 36
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej rodinného domu se stodolou a velkým pozemkem v Branticích

Prodej rodinného domu se stodolou a velkým pozemkem v Branticích, Ev.č.: 00142

IMG_6898
IMG_6922
IMG_6941
DJI_0313
DJI_0354
IMG_6926

Kontaktujte makléře

Ing. Jan SuchomelIng. Jan Suchomel
+420 774 484 803
[email protected]
IČ: 73795780
JanS Realitní kancelář, s.r.o.JanS Realitní kancelář, s.r.o.
Soukenická 142/21b
Krnov - Pod Bezručovým vrchem
[email protected]
Cena5 790 000 Kč
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaBrantice 41
OkresBruntál
Velikost4 pokoje
Plocha užitná212 m²
Plocha pozemku3.300 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Rok kolaudace2007
Rok výstavby1938
zobraz vybavení
Popis

JanS Realitní kancelář Vám nabízí ojedinělou nabídku koupě rodinného domu o dispozici 4+1 se stodolu s nadstandardním příslušenstvím v podobě tělocvičny, sauny, která je před dokončením a připravené podkroví na vestavbu bytové jednotky o dispozici 2+1 nebo 3+1. Dále se ve stodole nachází garáž s parkovacím stáním, až pro čtyři automobily. K domu patří úžasná udržovaná zahrada, která má přes 3 000 m².

Dům a stodola jsou po rekonstrukci z roku 2007. Krytina na obou střechách je ekoternit. Okna jsou plastová. Rodinný dům je zateplen. V přízemí se nachází veranda, chodba, jídelna spojená s novou kuchyňskou linkou, koupelna s vanou a toaletou, obývací pokoj s krbem. V podkroví je druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pracovna, dětský pokoj a ložnice s šatnou. Pokoje jsou v domě velmi vzdušné.

Dům je napojen na obecní vodovod a plynovod. Vytápění domu zajišťuje kotel na plyn a krb s výměníkem. Ohřev vody je přes elektrický bojler. Odkanalizován je do jímky.

Stodola je uzpůsobena k volnočasovým aktivitám. Nachází se v ní velký prostor na hernu nebo posilovnu. Sauna je vybudovaná pro šest osob. Chybí pouze dodělat způsob ohřevu. Střecha na stodole je celá kompletně nová i s trámy. Předchozí majitel měl v plánu v tomto podkroví vybudovat bytovou jednotku o dispozici 2+1 nebo 3+1. Ve stodole je rovněž velká garáž, která se dá využít k podnikatelským účelům. Má skoro 80 m².

Samotná zahrada je již založena okrasnými záhony a dřevinami. Jistě také oceníte venkovní zastřešené posezení, které nabízí svou velikostí místo minimálně pro dvacet osob.

Co se týče technického stavu rodinného domu. Kolem nemovitosti není zhotovena svislá hydroizolace proti zemní vlhkosti s odvodní drenáží. Z tohoto důvodu je v některých částech domu viditelná vlhkost. Dále bylo zjištěno, že jímka, která je umístěna v zadní části technické místnosti je prasklá. Je tedy potřeba udělat novou mimo dům nebo rovnou zhotovit čističku odpadních vod.

Soubory ke stažení