Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 31
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej obchodního (bytového) domu v centru města Bruntál

Prodej obchodního (bytového) domu v centru města Bruntál, Ev.č.: 00159

IMG_9256
IMG_9269
dron1
dron9
dron10
IMG_9236

Kontaktujte makléře

Ing. Jan SuchomelIng. Jan Suchomel
+420 774 484 803
[email protected]
IČ: 73795780
JanS Realitní kancelář, s.r.o.JanS Realitní kancelář, s.r.o.
Soukenická 142/21b
Krnov - Pod Bezručovým vrchem
[email protected]
Cena15 990 000 Kč
cena k jednání
KategorieObchodní prostory
LokalitaDr. E. Beneše 126/29, Bruntál
OkresBruntál
Plocha užitná1.960 m²
Plocha pozemku688 m²
Počet podlaží4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

JanS Realitní kancelář Vám exkluzivně nabízí prodej obchodního domu na strategickém místě v centru města Bruntál. Jedná se o čtyř podlažní dům s celkovou užitnou podlahovou plochou přes 1 960 m². Jeho výstavba je datována kolem roku 1930. Původně se jednalo o bytový dům. V roce 1982 proběhla generální rekonstrukce, kdy se změnila celková vnitřní dispozice, kterou vznikl obchodní dům s velkým množstvím prodejen.

K samotnému okresnímu městu Bruntál. V posledních deseti letech se městu podařilo přilákat velké výrobní firmy, které zaměstnávají zdejší obyvatelstvo. Díky tomuto faktu se zvýšila životní úroveň. Ve městě tak vznikají nové obchodní příležitosti a je to znát na celkové občanské vybavenosti a chuti utrácet. V centru vznikají nové kavárny, restaurace, ubytovací zařízení a obchodní prostory. Z tohoto hlediska je nákup předmětné nemovitosti velmi lukrativní a s cenou pod deset tisíc korun za m² bezkonkurenční nabídka na tuzemském realitním trhu.

V současné době jsou zde prodejny textilu a kuchyňských potřeb. Dům má dva výtahy, jeden je primárně určen pro klienty obchodních prostorů, druhý výtah je nákladní. Vytápění zajišťují dva kotle na tuhá paliva, každý o výkonu 110 kW. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, které město poskytuje (elektřina, voda, kanalizace a plyn).

Obchodní dům se dá přebudovat na velmi výdělečný podnik. V přízemí by mohly vzniknout nové lékařské, zubní, ortopedické, oční a jiné ordinace. V druhém a třetím patře mohou být zachovány stávající obchodní prostory, kde by se pouze upravila nová vizuální stránka interiérů. V podkroví pak mohou vzniknout úžasné mezonetové bytové jednotky s výhledem na celé město.

V případě zájmu se na mne obraťe, rád Vás nemovitostí provedu osobně a sdělím podrobné informace.

Soubory ke stažení