Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 14
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej komerčního domu ve Vrbně pod Pradědem

Prodej komerčního domu ve Vrbně pod Pradědem, Ev.č.: 00154

IMG_0702
IMG_0692
IMG_0684
IMG_0566
IMG_0559
IMG_0573

Kontaktujte makléře

Ing. Jan SuchomelIng. Jan Suchomel
+420 774 484 803
[email protected]
IČ: 73795780
JanS Realitní kancelář, s.r.o.JanS Realitní kancelář, s.r.o.
Soukenická 142/21b
Krnov - Pod Bezručovým vrchem
[email protected]
Cena6 200 000 Kč
KategorieUbytování
LokalitaJesenická 217/20, Vrbno pod Pradědem
OkresBruntál
Plocha užitná361 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

JanS Realitní kancelář Vám nabízí ke koupi nemovitost k podnikatelským účelům v podhůří Jeseníků ve Vrbně pod Pradědem. V tomto městě čím dál tím častěji tráví dovolenou tuzemští, ale i zahraniční hosté. Prakticky deset měsíců v roce zde jezdí turisté za zimní, či letní zábavou. Z tohoto důvodu je zde pro turisty čím dál tím těžší najít hezké a kvalitní ubytování. Proto je tato nemovitost vhodná k přebudování na ubytování apartmánového stylu.

V současné době se v přízemí budovy nachází bývalé restaurační zařízení a bývalý obchod s masnými výrobky. Tyto prostory jsou zcela vhodné na vybudování dvou až tří apartmánů. V patře se pak nachází dvě samostatné bytové jednotky. Podkroví je zcela prázdné a je zde možné vybudovat další útulný apartmán.

Velkým benefitem jsou pod celým domem rozsáhlé sklepní prostory, které můžete přebudovat v lákavé wellness centrum pro své, ale i přespolní hosty. Prostory jsou opravdu velké, proto se do nich bez problémů umístí také kolárna s lyžárnou nebo společenská místnost s klidným posezením.

Kdo se v dnešní době nebojí investovat, naskýtá se mu zde jedinečná příležitost k vybudování svého pasivního příjmu. Investice do místní infrastruktury jsou opravdu znatelné. Během pár let se zde vybudovaly nová lyžařská střediska, cyklostezky, skanzeny, muzea, pěší turistické stezky a spoustu dalších atrakcí, které mají přilákat turisty ze všech koutů naší země.

Dům má výbornou dopravní dostupnost, jelikož leží hned vedle hlavní silnice. Parkování je možné přímo před budovou. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, které má obec k dispozici. (plyn, kanalizace, elektřina voda).

Půdorysy pater jsou ke stažení v příloze inzerátu ve formátu PDF

V případě zájmu jsem Vám k dispozici a rád Vám sdělím podrobné informace.

Soubory ke stažení