Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 23
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej obchodní nemovitosti v chráněnné krajinné oblasti Malá Morávka

Prodej obchodní nemovitosti v chráněnné krajinné oblasti Malá Morávka, Ev.č.: 00141

DJI_0639
DJI_0641
DJI_0647
DJI_0654
DJI_0674
IMG_8323

Kontaktujte makléře

Ing. Jan SuchomelIng. Jan Suchomel
+420 774 484 803
[email protected]
IČ: 73795780
JanS Realitní kancelář, s.r.o.JanS Realitní kancelář, s.r.o.
Soukenická 142/21b
Krnov - Pod Bezručovým vrchem
[email protected]
Cenaprodáno
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieObchodní prostory
LokalitaMalá Morávka 223
OkresBruntál
Plocha užitná397 m²
Plocha pozemku2.143 m²
Plocha zastavěná497 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

JanS Realitní kancelář Vám nabízí ke koupi komerční objekt v centru obce Malá Morávka. Nemovitost je umístěna u hlavní silnice, která vede směrem na Karlovu studánku, Rýmařov a Bruntál.

Obec Malá Morávka patří mezi jednu z nejnavštěvovanějších turistických lokalit v České Republice. Jak v zimních, tak i v letních měsících si každý návštěvník najde pro sebe tu pravou zábavu. V obci jsou umístěny nejmodernější lyžařské střediska, jako je Ski Areál Kopřivná nebo Ski Aréna Karlov. Dále je zde přes 50 km běžkařských tras. V letních měsících jsou lyžařské areály přeměněny na Bikeparky. Celé okolí se nachází v chráněné krajinné oblasti s velkým množstvím turistických stezek. Tyto všechny atributy dávají jistotu velké kupní síly v dané lokalitě, která se do obce sjíždí z celé České republiky i Polska.

Komerční budova je v současné době využívána jako zavedený obchod s potravinami, který je jediný v obci, a proto by bylo nejjednodušší tento obchod převzít s veškerým personálem a dále podnikat ve stejném oboru. V případě, kdy uvažujete o jiném podnikání, dá se objekt jednoduše přebudovat dle Vašich požadavků. Jedná se totiž o skeletovou železnou konstrukci, která má ve vnitřních prostorách z převážné části nenosné příčky. Tyto příčky se dají lehce vybourat a postavit jinde.

Obchod má zastavěnou plochu 497 m². Ve vlastnictví majitelů jsou rovněž veškeré venkovní parkovací stání a příjezdová komunikace. Dohromady pozemky mají 2 143 m². Nemovitost je vytápěna vlastním kotlem na tuhá paliva. Na pozemku je již přivedena přípojka plynu, proto můžete vybudovat plynovou kotelnu nebo využít dotace pro jiné řešení vytápění.

V případě zájmu Vám podrobnější informace sdělíme na dotaz.

Soubory ke stažení