3.11.2023
12.10.2023
14.4.2020

| Cena | 2 490 000 Kč |
| Kategorie | Chalupa |
| Lokalita | Město Albrechtice - Linhartovy |
| Okres | Bruntál |
| Velikost | 3 pokoje |
| Užitná plocha | 72 m² |
| Plocha pozemku | 1.026 m² |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Budova | Cihlová |
| Typ domu | Patrový |
| Poloha objektu | Samostatný |
| Umístění objektu | Okraj obce |
| Rok výstavby | 2002 |
Nabízím ke koupi chalupu v klidné polské části nedaleko obce Linhartovy u Krnova. Nachází se v prostředí, které poskytuje dostatek soukromí a zároveň umožňuje rychlý dojezd zpět na českou stranu. Jedná se o místo vhodné pro ty, kteří hledají jednoduché a funkční zázemí k rekreaci nebo trvalému pobytu. Do Krnova trvá cesta autem přibližně 15 minut.
Stavba z roku 2002 je postavena z cihel. Fasádu tvoří 10 cm zateplení a zateplené jsou také podlahy. Střecha je pokryta šindelovou krytinou a okna mají plastové rámy s izolačními dvojskly. V interiéru se nacházejí dřevěné stropy i dřevěné interiérové dveře. Podlahové krytiny tvoří kombinace plovoucích laminátových podlah ve většině obytných místností a dlažby v koupelně a ložnici. Objekt je částečně podsklepený, přičemž ve sklepní části je umístěn kotel a zásobník na vodu. Nad obytnou částí se nachází půda přes celou chalupu, vhodná pro skladování nebo budoucí úpravy.
Kuchyň je vybavena indukční varnou deskou a elektrickou troubou. Koupelna je spojená s WC. O vytápění se stará kotel na paletky napojený na radiátory, ohřev vody zajišťuje průtokový ohřívač napojený na elektřinu. Voda je přiváděná z vlastní studny, elektrické rozvody jsou provedené v mědi a plastové odpadní vedení je svedeno do tříkomorové žumpy ošetřované bakteriemi.
Nemovitost je vhodná pro zájemce, kteří hledají prakticky řešený objekt s dobrým technickým základem a bez potřeby okamžitých oprav.
Poloha v blízkosti hranic umožňuje rychlý dojezd z České republiky, což z domu činí vhodnou volbu jak pro pravidelnou rekreaci, tak pro klidné bydlení mimo městské prostředí.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.