Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 32
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej domu v podhůří Jeseníků, obec Holčovice - Spálené

Prodej domu v podhůří Jeseníků, obec Holčovice - Spálené, Ev.č.: 00153-1

DJI_0014
DJI_0018
DJI_0024
IMG_0784
IMG_0799
IMG_0804

Kontaktujte makléře

Ing. Jan SuchomelIng. Jan Suchomel
+420 774 484 803
[email protected]
IČ: 73795780
JanS Realitní kancelář, s.r.o.JanS Realitní kancelář, s.r.o.
Soukenická 142/21b
Krnov - Pod Bezručovým vrchem
[email protected]
Cena4 990 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChalupa
LokalitaHolčovice - Spálené
OkresBruntál
VelikostAtypický
Plocha užitná239 m²
Plocha pozemku1.059 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

JanS Realitní kancelář Vám exkluzivně nabízí ke koupi nemovitost ve vyhledávané lokalitě Jeseníků v obci Holčovice - Spálené.

Jedná se o novostavbu domu, který je postaven z kvalitních pálených cihel Porotherm s dodatečným polystyrenovým zateplením v tloušťce 10 cm. Stropy jsou izolovány vatou v tloušťce 25 cm. Z tohoto důvodu jsou úniky tepla minimální a náklady na vytápění máte při dnešních cenách stále pod kontrolou.

Dům můžete využít k nepřebernému množství variant, jelikož jeho vnitřní prostory měly původně sloužit jako truhlářská dílna. Proto je přízemí i patro bez jakýchkoliv příček. To Vám dává možnost vybudovat vlastní rodinný dům podle Vašich představ, nebo také mohou vzniknout dva velké apartmány (byty) o dispozici 4 + kk, které se dají provozovat ke komerčním účelům. V neposlední řadě můžete zůstat u prvotního účelu budovy a vy si zde můžete zařídit své vlastní podnikání. Majitel má již domluvenou projekčí a stavebí firmu, která veškeré dodatečné úpravy udělá na klíč ve velmi rychlém termínu. Proto v rámci přestavby nemusíte pracně shánět stavební firmu a projektanta.

Vytápění v současné době zajišťuje automatický kotel na tuhá paliva. V obci je však naveden plyn. Můžete také využít současné dotační tituly na fotovoltaiku nebo tepelné čerpadlo. Dům splňuje veškeré podmínky k rychlému vyřízení.

K domu patří velká zahrada o výměře 1 059 m², která je situována převážně na jih. Ze zahrady je nádherný výhled do okolní kopcovité krajiny. Dům ještě disponuje velkým venkovní zastřešením, kde se pohodlně vejdou dva osobní automobily.

Obec Holčovice Spálené leží v podhůří Nízkého Jeseníku. Pro budoucího majitele je to tedy ráj v podobě blízké panenské přírody. Jeseníky Vám nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit od nádherných stezek s vodopády a výhledy do okolní krajiny, cyklostezky, muzea s tématikou dolování zlaté rudy, lázně v Karlově Studánce až po lyžařské střediska ve Vrbně pod Pradědem nebo Karlově.

V případě zájmu jsem Vám k dispozici a rád Vám sdělím podrobné informace.

Soubory ke stažení